Malowanie wielkopowierzchniowe – malowanie deweloperskie – malowanie hal

Oprócz malowania dachów, zajmujemy się malowaniem obiektów przemysłowych, budynków firm, korporacji – specjalizujemy się w malowaniu dużych powierzchni. Posiadamy niezbędne (wymagane prawnie) pozwolenia na pracę na wysokości, sprawdzony i atestowany sprzęt. Dbamy o dobrze wykonaną pracę z zakresu malowania wnętrz oraz o bezpieczeństwo.

Malowanie deweloperskie

Szybko i sprawnie malujemy nowo wybudowane bloki mieszkalne, całkowicie wyremontowane kamienice. Malowanie deweloperskie obejmuje pomalowanie wszystkich ścian i sufitów w całym budynku (malowanie mieszkań + klatek schodowych, piwnic, strychów). Posiadamy duże doświadczenie w tego typu pracy. Cechuje nas przede wszystkim dokładność i szybkość – tak, to da się połączyć!

Malowanie hal przemysłowych

Malowanie to najpopularniejsza metoda końcowej obróbki przestrzeni, wiadomo, że z czasem pierwotne powłoki malarskie ulegają pogorszeniu, a to może doprowadzić np. do korozji. W takiej sytuacji należy pokryć powierzchnię obiektu przemysłowego powłoką malarską. Oprócz samego malowania hali przemysłowej, likwidujemy ubytki, usuwamy korozję, przygotowujemy konstrukcję do odnowienia. Malowanie hal przemysłowych pozwala na podwyższenie odporności ścian wykonanych ze stali, betonu czy tworzyw sztucznych.

Malowanie wnętrz

Zajmujemy się malowaniem wnętrz wielkopowierzchniowych. Zapraszamy do kontaktu! Siedziba naszej firmy mieści się w Wadowicach, ale pracujemy praktycznie w całej Polsce. Bez problemu dotrzemy do Krakowa, Katowic, Kielc.

 

Tagi: malowanie hal przemysłowych, malowanie hal, malowanie wielkopowierzchniowe, malowanie deweloperskie